Костянтинівська поліція звітувала за рік: рівень довіри - 38,6%, скарг - всього 3!

Рівень загрози в Костянтинівці оцінюється як середній. Місто знаходиться на перехресті магістралей, тому всі підрозділи поліції повинні знаходитись у постійної бойовій готовності.

Виявлено осіб, причетних до незаконних збройних формувань, або до злочинів – 30.
Виявлено фактів незаконного перевезення зброї та вибухівки – 1.
Виявлено фактів незаконного зберігання наркотичних речовин – 18.
Виявлено осіб у розшуку – 15.
Кількість поліцейських – 140 (106/34 чоловіки/жінки). Некомплект – 34.
Досвід роботи більше року – 80.
Звільнено 12 (на пенсію та за власним бажанням), 0 – реалізація дисциплінарного стягнення. Притягнено до дисциплінарної відповідальності: за порушення термінів розгляду звернень громадян – 0, за нетактовну та грубу поведінку під час спілкування з громадянами – 0, за невиконання вимог кримінального процесуального законодавства, 41 – за порушення Дисциплінарного статуту ОВС.
Заохочено (премії, грамоти, подяки) 44 працівника поліції: 42 за сумлінне виконання служби, 2 – за розкриття тяжких злочинів.
Отримано повідомлень та кількість виїздів на місце події: 16335.
Зареєстровано 2197 злочин, розкрито 881, 111 тяжких та особливо тяжких.
Середній час прибуття: по місту 17 хв.15 сек. По району – 41 хв.15 сек.
431 крадіжка – затримано та розкрито 128.
Проведено 208 зустрічі, встановлено інформаційні банери, вручено більш ніж 800 пам’яток.
32 випадку зникання  та знайдення дітей.
26 – випадки накладення стягнення за продаж алкоголю дітям.
242 викликів по домашньому насильству, 295 осіб притягнуто до адмін. відповідальності.
1300 – кількість зареєстрованої зброї. 10 – події, пов’язані зі зброєю, вилучено 3 гранати, 26 боєприпасів.

ДОВІРА ГРОМАДЯН: кількість контактів поліції з населенням – 157, участь у місцевих робочих групах з громадської безпеки – 43, 38,6% населення задоволені роботою поліції, 3 – кількість скарг на роботу поліції (Торецька поліція – 10, Бахмутська – 38).

Для підвищення довіри поліція пропонує: збільшити кількість позитивних контактів поліції та населення, залучати громадян до участі в охороні громадської безпеки, створити різні, у т.ч. дистанційні та анонімні канали участі, покращити інформування жертв злочинів про хід розслідування, покращити якість спілкування поліцейських з громадянами, інформування громади про безпекову ситуацію та роботу поліції.

Нагальні потреби поліції: службовий транспорт, підвищення рівня обізнаності населення у сфері Інтернет, банківським та телефонним шахрайствам.

Як планується вирішити проблеми: передбачити в бюджеті громади фінансування щодо обладнання поліцейської станції, проведення зустрічей дільничого з найбільш уразливими верствами населення (пенсіонери, особи похилого віку і т.д.) з питань попередження шахрайств.

По інформації з сайту Бахмутського відділу поліції.