Аудіозустріч від Горового

В минулу суботу ми перший раз пожалкували, що є газетою, а не радіо, чи телебаченням. Півтори години письменник так артистично й професійно читав свої тексти, що зала міської бібліотеки сиділа, "як мишки". Правда, іноді ридала.

До Костянтинівки приїхав Руслан Горовий, як сказано у Вікіпедії: “журналіст, автор відомого проекту «Служба розшуку дітей», режисер-документаліст, поет і музикант, письменник, автор збірок повістей та оповідань, співзасновник видавництва «ТаТиШо», народився у 1972 році у Контопі, деякий час працював журналістом у "Східному проєкті", Краматорськ”.

Серед учасників зустрічі ми побачили професійного літературознавця, громадянина Франції українського походження, друга "Провінції" та Костянтинівки Сержа Гетца. Ось і надамо йому слово.

А звуковий файл з читань ми розмістимо на нашому сайті (буде доступний пізніше - слідкуйте, будь ласка).

Враження від зустрічі з Русланом Горовим, як завжди від зустрічей з молодими україномовними письменниками, що дають змогу не тільки познайомитися з сучасною літературою, а й взагалі, піднятися над буденністю, дуже позитивні.

Оповідання автора, які він, до речі, читав емоційно і проникливо, щемливі, бо такий час переживаємо... Війна.

Я придбав твори письменника "1000 і 1 ніч війни". В цій книзі, як пише автор у передмові, "не про війну, а про нас". Також книги "Про людей" і "Конотоп земля легенд." Остання - чудова збірка гумористичних мініатюр і, як каже автор, "книга гарантує гарний настрій надовго".

Отож і ця зустріч гарантувала гарний настрій від того, що є такі майстри слова, що українська література квітне, що з'являються нові україномовні видавництва (браво видавництву "ТаТиШо"!!!). Хай так буде надалі.

Окрема подяка міській бібліотеці за організацію таких заходів. Хай збирають ще більшу вдячну аудиторію!

Серж Гетц, французський літературознавець, меценат.