Свято Соборності: наша сила в єдності!

На жаль на День Соборності ще був "локдаун", тому масові заходи в місті не проводилися. А дехто з культ та освітробітників, навіть, зрадив - не треба робити те, що не сприймає ні душа, ні серце. Тому відділалися, на їх думку, "панегіриками" на сайтах. Але проукраїнськи налаштовані містяне все рівне відмітили це видатне та надзвичайно символічне свято.

В Свято-Сретенському храмі спільний молебен за Єдність провели Благочинний Донецького єпархіального округу, настоятель цього храму, протоієрей отець Костянтин та настоятель Свято-Миколаївського храму УГКЦ отець Віталій. "Соборність, це Єдність, - сказав о.Костянтин, - Дай Бог всім нам цієї єдності, щоб ми її захищали. На жаль наші люди себе розділяють, в тому числі конфесійно. Тим самим розділяють свою країну, що призводить до війн та кровопролиття, що зараз у нас є. І ми, як пастирі різних церков, всі патріоти повинні молитися та навчати людей бути єдиними, любити свою землю. Яку дав нам Господь, який в своїй Архиєрейській молитві сказав - Отче Святий! Збережи їх в ім’я Твоє, тих, кого Ти дав Мені, щоб вони були ЄДИНЕ, як і Ми...".

В спільній молитві прийняли участь учасники АТО, підприємці, громадські і політичні діячі, журналісти(навіть, нещодавні кандидати у міські голови).

На завершення молебня учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих за Незалежність і Соборність України біля пам'ятного знаку цим героям в сквері афганців.

Активісти та учасники АТО прийняли рішення провести найближчим часом в Костянтинівці Форум учасників АТО та патріотичних сил, як це було у Лимані та Слов'янську.

Соб.кор.