Коли СМС повідомлення могло вбити

10 лютого Костянтинівський суд, розглянув кримінальне провадження за обвинуваченням мешканця Костянтинівки, із середньо-спеціальною освітою, розлученого, працюючого водієм автобусу ТОВ «Пасажирська компанія Донбас» у вчиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження.

Суд встановив, що обвинувачений 12 вересня 2020 року рибалив на водосховищі «Клебан Бик» поблизу із селищами Плещіївка та Клебан Бик, коли до нього під`їхали його колишня співмешканка із своїм цивільним чоловіком. Під час розмови між чоловіками виникла сварка через те, що обвинувачений надіслав своїй «колишній» смс-повідомлення любовного характеру. Почалась бійка, сьогоднішній цивільний чоловік витягнув попереднього з автомобіля та став лупцювати. Той сховався у автомобілі, але потім взяв ніж та наніс потерпілому «не менше семи послідовних ударів в область лівої руки, лівого стегна та в область грудної клітини ліворуч».

Обвинувачений свою провину визнав повністю та щиро розкаявся. На даний час він з потерпілим примирилися і останній не має до нього жодних претензій.

Суд виніс рішення визнати винним «надсилателя смс» у вчиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження та призначити покарання йому у виді позбавлення волі строком на 5 років. Але звільнити від відбування призначеного покарання з випробувальним строком на 2 роки.

Обставинами, що пом`якшують покарання у злочині, суд вважав щире каяття у скоєному та добровільне відшкодування завданого злочином збитку.

За матеріалами Реєстру судових рішень.