Криминальная хроника

Керівництво Костятинівськой поліції звітувало

Стало доброю традицією (за підтримки західних грантів) постійно звітувати керівництву нашої поліції в Інтернеті. Тільки у 2020 році такі звіти були за 2,4, а тепер за 6 місяців роботи. Відмітимо, що за цій період до дисциплінарної відповідальності було притягнуто: за невиконання вимог кримінально-процесуального законодавства — 5 працівників, за порушення Дисциплинарного статуту НПУ — 53 (на жаль конкретно за що — не сказано).

Нагороджено: за розкриття тяжких злочинів - 3, за сумлінне виконання службових обов’язків — 32. Працює 102 чоловіка, 34 жінки (з них 80 з досвідом роботи більше ніж 3 роки). Некомплект кадрів складає 43 працівники. Середній час прибуття поліції на місце події по місту: 5 хв.06 сек. Було скоєне 74 ДТП, 2 особи загинуло, 21 постраждало, 224 — управління на підпитку. Проведено 74 зустрічей з населенням, 61 контакт, 10 виїзних прийомів, 989 матеріалів розміщено у Інтернеті, вручено більше 400 пам’яток. Всі зникли 7 дітей було знайдено протягом доби. За 13 випадків продажу алкоголю дітям було стягнення.

Зареєстрованої зброї — 1470. Вилучено боєприпасів — 24, події, пов’язані зі зброєю — 1.

Нагальні потреби: 1. Службовий транспорт. 2. Підвищення кваліфікації. Поліція пропонує вирішувати проблеми: висунути пропозиції для передбачення в бюджет громади фінансування, приймати участь у тренінгах.

Додамо, що чомусь пропала графа зі звітів — кількість скарг на роботу поліції. Чи, може їх взагалі немає? А також за пів року треба відмітити відбудову та відпочинок у “міліцейському домі» на Клебан-Бику, в якому під час “руської весни” ховалися правоохоронці-зрадники, і який після звільнення, збиралися віддати дітям чи регіональному-ландшафтному парку. Не судилося...

Пьяний молодик пирнув людину ножем на вулиці

14 липня на вулиці Костянтинівки між незнайомими виник конфлікт, який переріс у бійку. Молодший з учасників сварки вдарив 38-річного чоловіка в область серця, заподіявши тілесні ушкодження. Після вчиненого нападник злякався та викликав «швидку допомогу».

Далі 17-річний зловмисник, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, втік з місця події, викинувши ніж. Однак через кілька годин оперативно–розшукових заходів поліцейські встановили місце знаходження підозрюваного та затримали його. Знаряддя злочину - ніж – вилучено.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України «Замах на умисне вбивство». Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі.

Фігуранту повідомлено про підозру в скоєнні злочину. Вирішене питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудові розслідування тривають.

Визнав свою провину в тому, що з рашистами стояв на блок-постах

65–річний мешканець Костянтинівки розповів про свої протизаконні дії у травні 2014 року та виявив бажання співпрацювати з правоохоронцями. Під час окупації Костянтинівки учасниками незаконних збройних формувань він дізнався про те, що бойовики запрошують всіх бажаючих служити разом з ними. Запропонувавши свої послуги, чоловік розпочав свою роботу на блокпосту. Помічник бойовиків у цивільному одязі оглядав транспорт, перевіряв документи водіїв та пасажирів.

Зараз, дізнавшись про програму, що звільнює від кримінальної відповідальності, чоловік вирішив добровільно зізнатись у своїй співпраці з НЗФ. Щодо чоловіка відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, що згідно ч. 6 цієї ж статті, звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, за дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.

За матеріалами сайту Бахмутського відділу поліції Донецької області.