Мешканцю Костянтинівки за пропозицію хабаря поліцейським загрожує кримінальна відповідальність

Чоловік хотів відкупитися від правоохоронців за не притягнення його до адміністративної відповідальності за створення аварійної ситуації на дорозі. Відносно порушника під процесуальним керівництвом прокуратури відкрито кримінальне провадження за ст. 369 Кримінального кодексу України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

22 січня 2021 року о 12:20 до Відділення поліції №2 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області надійшло повідомлення від інспектора СРПП про пропозицію неправомірної вигоди поліцейським під час виконання ними службових обов’язків. На місце події виїхала слідчо-оперативна група та співробітники внутрішньої безпеки ГУНП в Донецькій області.

Слідство встановило, що мешканець міста Костянтинівка під час оформлення  Постанови за порушення передбачене ст. 122 КУАП «Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху» намагався «владнати справу».

Не бажаючи для себе адміністративної відповідальності, чоловік пропонував поліцейським неправомірну вигоду у розмірі 1 000 гривень.

Правоохоронці попередили водія про необхідність сплати штрафу за створення аварійної ситуації на дорозі. А за пропозицію хабаря його буде притягнуто до кримінальної відповідальності.

Однак правопорушник наполягав на відкупі, тому інспектори СРПП Відділення поліції №2 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області викликали на місце події слідчо-оперативну групу Краматорського відділу поліції.

Наразі за вказаним фактом триває досудове розслідування. Зловмиснику загрожує до 4 років позбавлення волі.

Краматорське районне управління поліції Донецької області