Новоселівського стрільця "наказали"

27 листопада суддя Костянтинівського суду А.Орчелота виніс вирок по резонансній справі, про яку писала “Провінція”. Ввечері 8 травня 2019 року, коли подружжя похилого віку було у себе в будинку на Новоселівці, зненацька вони почули гучну стрілянину та стукіт куль в їх житло. Злякавшись, вони відсиділися, а коли стало тихо - вийшли на вулицю й побачили пошкоджені кулями свої вікна та стіни.

Слідство встановило, що, здавалось би нормальний, раніше не судимий костянтинівець, який має на утриманні неповнолітню дитину, раптово “з’їхав з глузду” - разом з приятелем напилися та стали мотатися по вулиці Панфілова на Volkswagen Caddy та стріляти з 9-мм нарізної вогнепальної зброї центрального бою промислового виробництва, марка та модель якого не встановлені. Як сказано у вироку: “обвинувачений, грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, а саме мешканців житлових будинків, з особливою зухвалістю, здійснив близько чотирнадцяти пострілів у напрямку житлового будинку, при цьому 4 кулі влучили безпосередньо у вищевказаний будинок в середині якого знаходився потерпіле подружжя, чим створив реальну загрозу їх життя та здоров`я, а також пошкодив вікна та стіни будинку, після чого з місця вчинення злочину він втік...”.

Але зважаючи на те, що зловмисник у судовому засіданні свою вину в скоєнні злочину визнав в повному обсязі та щиро покаявся, уклав угоду з прокурором про визнання винуватості, суддя визнав його винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.296 КК України (злочини проти громадського порядку та моральності, хуліганство) та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки, звільнив підсудного з випробуванням з іспитовим строком на 2 роки з покладенням на нього обов`язку періодично з`являтися в поліцію для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання. Також стягнути з нього на користь держави процесуальні витрати на залучення експертів на проведення судової експертизи зброї у сумі 5495 грн.

Судячи з вироку, ремонт вікон та стін, а також відшкодування моральної шкоди старикам “стрільцю” присуджено не було...

Соб. инф.