Покушение на известную пленницу в Иванополье

15 октября 54-летней Валентине Бучок, которая год провела в плену у оккупантов в Донецке, в с.Иванополье неизвестные подбросили во двор дома гранату.

Боеприпас обнаружил ее муж, когда косил траву. Боеприпас был на растяжке, которая была протянута прямо через дорожку, ведущую от дома к калитке. Прибывшая по вызову полиция гранату изъяла и отправила ее на экспертизу.

«Але досі нема офіційного коментарю на сайті поліції, чи це для вас неважливо, друзі??

В травні цій родині підпалили будинок, але поліція не знайшла підстав для порушення карної справи..., - пишут в соцсетях друзья Валентины. - Ми вважаємо цей інцидент системним актом терору проти патріотично налаштованої східноукраїнської громади і рекомендуємо взяти обидві справи (підпал будинку і замінування садиби) пані Валентини Бучок на особистий контроль керівництва Національної Поліції України та СБУ”.

По матеріалах газети “Факти” та соцмереж.

P.S. К сожалению, представитель полиции отказался что-либо говорить по этому поводу. Вот как прокомментировала это сама Валентина: "Мене нічого не дивує. Все у них за планом... Вони ходять на роботу заробляти, а не працювати. Так сумно це. Але нам нічого не залишається як говорити правду про все".