Старе місто

Шановні читачі!

На протязі всього часу, коли газета проводила конкурс «Старе місто», ми мали змогу надрукувати доволі багато присланих нашими читачами унікальних фотографій. Ці цікаві історичні джерела висвітлюють життя костянтинівської громади і міста. Читацька активність зберіглася дотепер. Тому ми вирішили поновити цей історичний проект. Чекаємо від вас старих світлин в редакції, або по електронній адресі: histоry [at] prоvin.dn.ua.

Ведучий рубріки — Ігор Брєдіхін, викладач КПЛ.

Приїзд на завод ім. Фрунзе Героя Радянського Союзу Л.С. Святошенка. Фото зроблено біля відновленої у лютому 1946 року домни №2. Випускник костянтинівського аероклубу і колишній працівник заводу ім. Фрунзе капітан Леонід Степанович Святошенко здійснив у 1943-1945 роках 120 бойових вильотів на штурмовку німецьких військ. У 1944-1945 роках командир ескадрильї капітан Святошенко водив великі групи літаків (від 8 до 20 і більше) Іл-2 на бойові завдання. 27.06.1945 йому присвоєно звання  Героя Радянського Союзу.

Comments

Очень прошу читателя газеты Провинция, направившего в редакцию газеты фотографию с Леонидом Степановичем Святошенко, если у него есть сведения о Леониде Степановиче или его родных (три брата и сестра), написать на адрес [email protected].

Племянник Леонида Степановича, сын Бориса Степановича Святошенко,

Сергей Святошенко