Зробимо подвиг героїв безсмертним!

Шановні костянинівці! Зараз на сайті Костянтинівської міськради йде збір підписів за надання звання Почесних громадян міста (з проведенням всіх необхідних процедур, у тому числі змінення «Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Костянтинівки» з внесенням можливості присвоювання звання посмертно, погодження з родинами тощо): нашим землякам, які віддали своє життя заради того, щоб у нас та по Україні був мир та спокій: Сергію Ісаєву (загинув у 2016 році під час виконання бойового завдання, залишилися дружина та двоє неповнолітніх дітей), Олександру Пономарьову помер від поранень, отриманих під час виконання бойового завдання (залишилася дружина). Посмертно Указом Президента їх нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.

Прапор Сергія Ісаєва

А також легендарній людині, яка мешкала на території Костянтинівці (в діслокації окремого аеромобільного батальйону 81 окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ Збройних Сил України) — командиру роти вогневої підтримки, кіборгу Івану Зубкову, який у січні 2015 року викликав вогонь артилерії на себе, прикривши відхід підрозділу. За що посмертно отримав звання Герой України, а бригаді було присвоєного його ім'я.

Ми пишаємося, що жили в одному місті з героями та вважаємо, що Костянтинівка повинна гідно відзначити їх подвиг. Як це роблять в багатьох населених пунктах країни.

Вони навіки увійшли в головну історію нашого міста та України! Приєднуйтеся — ставте свій підпис!

Ініціативна група.