“САД” знову у нас!

Костянтинівці надзвичайно повезло — знову у нас в гостях неймовірний львівський театр «Сад»! І як раз на Різдво — 7 січня на 8.00 в Свято-Миколаївському храмі УГКЦ (вул. Мелітопольска, 22а), відбудеться Вистава Різдва.

Аматорський, молодіжний театр “САД” при Львівському Центрі студентського капеланства, як завжди, на свята вирушив у подорож Україною, щоб своєю колядою та вертепом звіщати про велику радість Різдва Христового. Нам везуть нову постановку вертепу.

Театр багато працював, щоб вже вшосте подарувати свято, перш за все нашим захисникам, а також всім нам. Підтримаємо молодь відвіданням вистави!

Серед учасників театру - студенти НУ "Львівська Політехніка" та ЛНУ ім. І. Франка, Львівської комерційної академії та Академії мистецтв, випускники та майбутні студенти. Вони різні за фахом та навчаються у різних навчальних закладах, але всіх єднає спільна мета: змінювати світ довкола, зігрівати свої серця та серця тих, хто довкола. Театр є місцем переосмислення певних суспільних чи особистих проблем. Його кредо: "Дивись ширше - побач більше". Якщо відкрити очі, то у світі довкола можна побачити надзвичайно багато вражаючих речей і явищ. Варто лише трохи відірватися від моніторів комп'ютерів чи смартфонів.

Але спочатку відвідуємо Різдвяну службу на 7.00. Зупинка маршрутки №1 та №2 — вулиця Мелітопольска (біля вул.Мірошніченко).

Парафіяне Свято-Миколаївського храму УГКЦ, Костянтинівка.