«Героям Іловайського котла присвячується…»

29 серпня для України скорботний день - п’ята річниця Іловайської трагедії. Бої за Іловайськ тривали з 6 серпня по 3 вересня 2014 року. Зараз тільки офіційно встановлено, що під Іловайськом загинуло приблизно пів тисячі військових та добровольців...

Година-реквієм «Героям Іловайського котла присвячується…», що пройшла в центральній міській бібліотеці, зібрала мешканців міста, серед яких були старший солдат Костянтинівського ОМВК Василь Лавров, голова «Костянтинівського Союзу «Інваліди Чорнобиля» Олександр Дерека, член «Українського світу» Надія Зубатюк, член громради Алла Омельченко, представник Центру зайнятості міста Ольга Мелашенко, члени літоб’єднання «Дзеркало» - Михайло Милий та Анатолій Сущев, ВПО - Ірина Сафронівна Захарова і Тетяна Дуденко, а також діти і дорослі – мешканці міста.

В ході заходу згадали одну з найдраматичніших сторінок в історії країни, в ході якої розгорнулися запеклі бої між українськими збройними силами та підрозділами МВС з одного боку та збройним формуванням терористичної організації ДНР та російськими військовими з іншого.

Пам’ять загиблих за Україну присутні вшанували хвилиною мовчання.

За інформацією центральної міської бібліотеки