Пройшло 5 років з дня їх подвигу!

В ці дні ми згадуємо жахіття, яке пережили у сплюндрованому “руською весною” 2014 році. Давайте також згадаємо наших героїв, які серед нас попали тоді в найбільш важке становище, але не просто вистояли, а й зараз продовжують боротьбу за Батьківщину.

Громадські активісти, учасники Революції Гідності, члени ВО “Свобода” Ярослав Маланчук та Артем Попік були захоплені російськими бойовиками. У “підвалах гіркіна” їх тримали та катували одного 67, іншого 30 днів. Вони лікувалися від отриманих травм. Потім Артем воював у 90-му окремому аеромобільному батальйоні, батальйоні кіборгів. Ярослав укріпляє Україну на звільненій території — керує партійною організацією, ОСББ, входить до Громадської ради.   

Фермер, український націоналіст з Малочарівки Олекандр Статива фактично спас українських бійців та, про що говорять самі військові, не допустив великого кровопролиття на околицях міста. Тоді вечором 3 травня українські військові, яких гелікоптер висадив біля телевежі, потрапили у засідку. Отримав п’ятеро легко та двох важко поранених наші хлопці стали відступати, але заблукали. Тоді на допомогу прийшов наш відважний герой. Він вийшов, запропонував допомогу, та вивів бійців до Краматорську. Ризикуючи своєю багатодітною родиною, господарством, Олександр спас групу наших військових та повернувся додому. Ховався, а потім виїхав на Харківщину. Разом з українською армією повернувся і зараз продовжує працювати на Україну як фермер та патріот.

Сподіваємось, що місцева влада згадає героїв, бо вони того варті.

Редакція.