Костянтинівським судом засуджено бойовика до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна

Бойовика терористичної організації "ЛНР", уродженця та мешканця м.Єнакієве Донецької області засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна, - про це повідомляється на офіційній ФБ-сторінці прес-служби "Операція об'єднаних сил".

Відповідне рішення ухвалив Костянтинівський міський суд Донецької області.

Учасника НЗФ визнано винним за ч.1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) та ч.1 ст.263 (носіння, зберігання вогнепальної зброї, бойових припасів без передбаченого законом дозволу) КК України.

У жовтні 2016 року чоловік, усвідомлюючи, що він буде брати участь у бойових діях проти ЗС України, підписав контракт та приєднався до незаконних збройних формувань, а саме 7-ї окремої мотострілкової бригади так званої "Народної міліції" 2-го армійського корпусу "ЛНР" (в/ч 08807).

Перебуваючи у складі банд формування, протягом майже двох років, брав участь у бойових діях проти сил АТО та Об'єднаних сил на Світлодарській дузі в районі населених пунктів Світлодарськ, та Луганське Бахмутського району Донецької області, де 05.05.2018року і був затриманий, маючи при собі автомат АК-74, споряджений набоями до нього.

Вирок набрав законної сили.

Рухаємось далі!

Разом переможемо!

Слава Україні!

***

Від редакції

Ми з'ясуємо подрибиці справи та дамо іх у найближчому випуску Провінціі.